Nahrávací studio Zdeňka Rytíře v Řevnicích je jedním z prvních nezávislých zvukových studií v České republice. Hudební, postprodukční a masteringové studio Chevaliere pracuje od počátku devadesátých let min. století a nabízí tedy mnohaleté zkušenosti v oboru záznamu a editace hudby i mluveného slova.
Zdeněk Rytíř
Zvuková produkce zahrnuje hudební nahrávky, MIDI sequencing, dabing, komentáře a hudbu k filmu, výrobu rozhlasových a televizních spotů, nahrávání komentářů pro prezentace, ozvučení výukových filmů a multimediálních prezentací, počítačových her, nahrávání telefonních hlásek a pod. Dále pak výrobu znělek a jinglů. Realizujeme i technické řešení audiovizuálních multimediálních prezentací, mastering CD a authoring DVD.
Studio je tedy multi žánrové a dají se zde točit snímky od Popu přes Country a Folk až po Rock nebo Heavy Metal. To dokazují jak reference, tak i alba , která byla vydána u labelů jako Sony Music, Supraphon, Bonton a další. Dokonalou kvalitu námi pořízených nahrávek, vysoce profesionální přístup k práci a v neposlední řadě i velmi klidnou a příjemnou pracovní atmosféru při vlastním nahrávání Vám může potvrdit dlouhá řada našich spokojených klientů.  A k uvedenému ještě s trochou neskromnosti dodáváme, že pokud hledáte nahrávací studio např. pro realizaci autorských nahrávek - jsme přesvědčeni o tom, že především v této oblasti Vám můžeme poskytnout skutečně nadstandardní podmínky k práci. Najdete nás v klidném inspirujícím prostředí v Řevnicích u Prahy.
Control RoomStudio Režie